Plecak na laptop EVERKI Advance 15,6"

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: EKP107
  • Producent: EVERKI
  • Dostępność: Dostępny
    Czas realizacji: 1 dzien
  • szt.
  • Cena netto: 234,96 zł / szt. 289,00 zł / szt.

Plecak zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami,utrzymujący design producenta i serii Advance (toreb). Komora na laptop o wielkości 15,6" i specjalna ukryta kieszeń na dokumenty.Plecak EVERKI Advance 15,6", tańszy model w gamie producenta, coś dla mniej zamożnych, ale to nadal "Styl, który działa".Dzięki stylowemu, czarnemu wyglądowi i gustownemu designowi pasuje on doskonale zarówno do sali narad, jak też i do środków transportu publicznego w drodze do biura. W sytuacjach, w których noszenie plecaka wydaje się być niewłaściwym lub nieodpowiednim, dwa uchwyty skórzane umożliwiają jego noszenie jak aktówki.

1. Dedykowana kieszeń na laptop

Everki Advance pozwala bezpiecznie przechowywać laptop w rozmiarze do 15,6" w swojej grubościennej, podbitej filcem kieszeni. Kieszeń jest odpowiednia do każdego sprzętu elektronicznego z wrazliwymi elementami takimi jak ekran itp. (laptop, tablet).2. Wygodne kieszonki boczne na drobiazgi

To prawda, że często potrzebujesz coś szybko wyjąć z plecaka, wtedy idealnie sprawdzą się kieszenie boczne z szybkim dostępem. Schowki te zamykane są na zamek błyskawiczny.


3. System mocowania na torbie
Everki Advance pozwala bezpiecznie przewozić plecak na torbie podróżnej, specjalnie schowany pas pozwala przelozyc plecak przez uchwyt torby podróżnej. Dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się obciążenia kręgosłupa co pozwala na większą mobilność.


4. Bezpieczna ukryta kieszeń
Plecak wyposażony został w ukrytą kieszeń, dedykowaną dla dokumentów osobistych, kart kredytowych czy też gotówki.


Specyfikacja:
- idealny dla notebooków o przekątnej do 15,6";
- specjalna ukryta kieszeń na dokumenty;
- mocowanie za pomocą gumowych pasów do walizki;
- wymiary zewnętrzne: 43 x 31,5 x 16 cm
- wymiary komory notebooka: 39,5 x 27 x 4,5 cm
- waga plecaka: 0,9 kg
- pojemność: 27l

Prezentacja plecaka Everki ADVANCE:
https://youtu.be/dd2nzoZSVZc