O firmie

Zajmujemy się produkcją na zamówienie, sprzedażą hurtową i detaliczną galanterii skórzanej, w naszej ofercie posiadamy teczki skórzane, torby lekarskie, nesesery skórzane, kufry lotnicze, torby pokrowce i etui na laptopy, produkty szkolne i szeroką gamę galanterii drobniejszej jak portfele skórzane, etui i pokrowce, paski skórzane.

  Realizujemy zamówienia firm, urzędów, instytucji użyteczności publicznej, agencji reklamowych i osób prywatnych, istnieje możliwość wytłoczenia logo na zamawianych wyrobach. Jesteśmy również bezpośrednim przedstawicielem czołowych producentów krajowych i zagranicznych firm zajmujących się produkcją i importem galanterii skórzanej.


Galanteria skórzana którą oferujemy, jak i duża oferta toreb skórzanych, plecaków i etui na laptopy, walizek podróżnych, to wyroby wyselekcjonowane, o najwyższych walorach użytkowych i estetycznych. Nasze towary takie jak teczki skórzane, torby lekarskie, aktówki, biwuary, nesesery, kufry lotnicze, saszetki, portfele itp. wykonane są z wysokogatunkowych skór krajowych i włoskich garbarni.


Szczegółowe zasady zamówień zamieszczone są w zakładce Regulamin

Życzymy udanych i satysfakcjonujących zakupów.

Dane firmy:
AGALANT PERFEKT Aleksandra Cieklińska
ul. Długa 42
14-400 Pasłęk
Nip: 5783148938
Regon: 389530216
tel. kom. 570970121

email: biuro@agalant.pl
Katalog sklepów Dedo